Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac

Špecifikácia KONIG SUPER IMPACT 5182

Popis produktu

Snehové reťaze KONIG SUPER IMPACT sú najefektívnejšie reťaze pre snehové mechanizmy pre extrémnu zimnú údržbu ciest a stavenísk. Kosoštvorcový vzor  reťaze úplne obaľuje aj veľké pneumatiky a zabezpečuje najlepšiu trakciu a stabilitu pri zimnej údržbe ciest. Zosilené krížne reťazové sekcie. Reťazové očká behúňovej reťaze v tvare D článkov z drôtu  7 - 10mm podľa veľkosti reťaze. Vyrobené z ocele K-Premium Steel čo zaručuje optimálny výkon a životnosť. Napínanie bočnou reťazou s uzamykateľnou pákou. Uzatváracie zariadenie robí reťaz bezpečnou a spoľahlivou a zabraňuje náhodnému odblokovaniu pri jazde. Zvárané očká na behúni aj na bočnej reťazi. Bočná reťaz s dvoma strmeňmi pre lepšiu reguláciu a držanie na pneumatike prispôsobuje reťaz rôznym profilom a dezénom. Kalená celogalvanizovaná reťaz použiteľná obojstranne pre predĺženie životnosti. Balenie 1/2 páru v nylonovom vreci.

Parametry produktu

Súhrn

Výrobca Thule opraviť
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Kontaktujte nás!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.
Ceny produktov sú vrátane DPH.